Müügitingimused

1. Üldsätted

1.1. Käesolevad kasutustingimused reguleerivad kõigi klientide (edaspidi “klient”) ja OÜ Iseseisvad mudilased (registrikood 16402479), aadressil Alevi 6/1, Tallinn veebisaidi www.nilson.ee (edaspidi “veebileht”) kasutamist ning kehtivad kõikide veebilehel pakutavate kaupade ja teenuste ostmisel.

1.2. Veebilehe kasutamine ja kaupade tellimine tähendab kliendi nõustumist käesolevate müügitingimustega. Kui klient ei nõustu käesolevate müügitingimustega, siis ta ei tohiks veebilehte kasutada ega tellida kaupu.

2. Kauba- ja hinnainfo
2.1. Klient võib veebilehelt tellida kaupu vastavalt veebilehel esitatud juhistele. Tellimuse esitamine tähendab kliendi kohustust tasuda tellitud kaupade eest vastavalt veebilehel märgitud hindadele. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

2.2. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

2.3. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

2.2. Maksmine toimub veebilehel pakutavate makseviiside kaudu. Klient peab tagama, et tema esitatud makseandmed on täpsed ja kehtivad.

3. Kaupade kohaletoimetamine
3.1. OÜ Iseseisvad mudilased teeb mõistlikke jõupingutusi, et tagada tellitud kaupade kohaletoimetamine kliendile määratud aadressile võimalikult kiiresti ja ohutult.

3.2. Kohaletoimetamise aeg võib varieeruda sõltuvalt sihtkohast ja muudest teguritest. OÜ Iseseisvad mudilased ei võta endale vastutust viivituste eest, mis on põhjustatud veoteenuse pakkujate poolt.

4. Tagastamine ja garantii
4.1. Tarbijal on õigus pöörduda pretensioonide lahendamiseks Veebilleht poole (info@annika.nilson.ee). Taganemisõigus ei kohaldu kui kliendiks on juriidiline isik.

4.2. Tarbijal on õigus raha tagasi saada kui kaup ei vasta Veebilehel kirjeldatud sisule.

4.2.1. Kui Tarbijal ei ole võimalik osaleda nõustamiskohtumisel, siis on võimalik valida e-poest endale kompensatsiooniks asendustoode või vähemalt 3 päeva enne kohtumist etteteatamisel saada tagasi kuni 75% osalustasust.

4.2.2. Kui Tarbija ei ole rahul tellitud digitaalse tootega (e-raamat, videokoolitus), siis palun võtta ühendust otse klienditoega info@annika.nilson.ee, et valida kompensatsiooniks asendustoode.

4.3. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebilehel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

4.4. Veebileht võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

4.5. Veebileht ei vastuta Tellijani kauba jõudmise hilinemise eest, juhul kui kauba kohaletoimetamine viibis asjaolude tõttu, mida Veebipood ei saanud ette näha ega mõjutada.

4.6. Veebileht ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist tarbija tegevuse või tegevusetuse tõttu (vale kasutusviis, õnnetusjuhtum vms) või kui tegemist on asja tavapärasest kasutamisest tingitud normaalse kulumisega. Kui Veebilehelt ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebileht vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

4.7. Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@annika.nilson.ee.

4.8 Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

4.9 Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

5. Isikuandmetekaitse
5.1. Klientide isikuandmete töötlemisel järgib OÜ Iseseisvad mudilased kohalduvaid isikuandmete kaitse seadusi ja oma privaatsuspoliitikat. Lisateabe saamiseks vaadake meie privaatsuspoliitikat veebilehel https://www.nilson.ee/privaatsuspoliitika.

6. Vastutuse piirang
6.1. OÜ Iseseisvad mudilased ei vastuta kaupade kasutamisest või nende kasutamisest tulenevate kahjude eest, välja arvatud juhul, kui selline vastutus on seadusega nõutud.

6.2. Klient kasutab kaupu omal vastutusel ning võtab endale kõik riskid, mis võivad tekkida kaupade kasutamisest tulenevalt.

7. Muudatused müügitingimustes
7.1. OÜ Iseseisvad mudilased võib aeg-ajalt käesolevaid müügitingimusi muuta või täiendada. Klientidele teatatakse muudatustest veebilehe kaudu või muul sobival viisil. Klientide jätkuv veebilehe kasutamine ja kaupade tellimine pärast müügitingimuste muudatuste avaldamist tähendab nende muudatustega nõustumist.

8. Kehtivus
8.1. Käesolevad müügitingimused jõustuvad alates 26.05.2023 ja kehtivad seni, kuni need asendatakse uute müügitingimustega.