Tänulikkus – aitäh!

Eelmises postituses (link: MonteSistas – mis meist saanud on?) kirjutasin sellest, et kuidas kogu õpinguteks ja nendega kaasnevateks reisideks tulenev eelarve tuleb endal leida, sh ka käsitöö tegemisega.

Selles postituses soovin SUUR AITÄH öelda aga Montessori Eesti Ühingule, kes otsustas mulle teadaolevalt toetada kõiki praegu juba AMI poolt tunnustatud programmides õppivaid tulevasi juhendajaid (olenemata vanuseastmest, olgu see kas 0-3, 3-6 või 6-12) tuhande euro suuruse toetusega!!! WOW!!!

See on ikka väga rõõmustav uudis kindlasti paljude meie jaoks (ilmselt ikka kõigi :)), kes selle õppimise teekonna on ette võtnud. Kuigi meie koolitused kipuvad veebi kolima (COVID-19 situatsiooni tõttu maailmas) ning see omakorda aitab natukene reisimisele kuluvat eelarvet väiksemana hoida, siis loodame siiski, et koolituse kvaliteeti silmas pidades on meil võimalik ikkagi füüsiliselt koolitajaga koos veeta kõik vajalikud tunnid, et materjali päriselt tunnetada ja omandada! Samas õppemakse jmt arvestades on ka see tuhat eurot väga suur abi! Veelkord SUUR, SUUR AITÄH!

Mina ja Mai olime varemgi juba kaalunud, et lõpetada MonteSistas brändi alt käsitöötoodete tegemine ja müümine, kuid tulenevalt sellest toetusest tegime lõpliku otsuse seda teha ning keskendume oma õpingutele ning tasakaalu leidmisele pere, kooli ja kõige muu vahel, mis elus parasjagu toimub 😉 Aitäh ka kõigile meie toetajatele ja lausa fännidele, kes MonteSistas tooteid soetades aitasid meil õpinguteks väikest seemneraha koguda! Oleme ka teile tohutult tänulikud!

Aitäh, aitäh, aitäh!

Aitäh, aitäh, aitäh!