Tere sulle, kallis lapsevanem või hooldaja! Olen põnevil, et saan jagada sinuga suurepärast uudist! Olen loonud tasuta e-raamatu, mis aitab sul luua erilisi hetki ja toetada sinu lapse arengut köögis. “15 võimalust lapse kaasamiseks köögis” on minu kingitus sulle, kes soovid teha köögiseiklustest tõeliselt lõbusa ja õpetliku kogemuse.

Mis teeb selle e-raamatu eriliseks? See pakub sulle praktilisi ideid ja näpunäiteid selle kohta, kuidas kaasata oma last köögis tegutsema ning samal ajal arendada tema oskusi ja iseseisvust.

Jah, tahan raamatut.

Lisaks praktilistele juhistele pakub e-raamat sulle ka inspiratsiooni ja ideid, kuidas toetada oma lapse loovust köögis. Avastage koos uusi maitseid, katsetage erinevaid retsepte ja looge koos maitsvaid toite. Köögiseiklustest saab võimalus õppida, kasvada ja luua erilisi mälestusi koos oma lapsega.

Aga mis kõige parem – see e-raamat on täiesti tasuta! Kõik, mida pead tegema, on külastama minu veebisaiti ja saadki juhised, kuidas see endale alla laadida. Nii saad kohe alustada uute ja põnevate köögiseiklustega koos oma lapsega.

Ära lase sellel võimalusel mööda libised! Mine haara enda koopia juba nüüd ja kohe siit.

 • Elululiste oskuste arendamine
  Olles kaasatud köögis, õpib sinu laps mitte ainult toitu valmistama, vaid arendab ka käe-silma koordinatsiooni, peenmotoorikat ja matemaatilisi oskusi.
 • Lõbus avastamine ja loovuse toetamine
  Kuidas toetada last uute maitsete avastamisel ja soodustada loovust toiduvalmistamises
 • Tervislikud toiduvalikud
  Õpime koos tegema tervislikke toiduvalikuid ja teeme need köögis lõbusaks kogemuseks

 

 • kes soovivad kaasata oma lapsi köögitöödesse.
 • kes soovivad toetada oma lapse arengut ja iseseisvust, arendada tema enesekindlust ja oskusi.
 • kes soovivad praktilisi ideid, kuidas luua köögis lapsega lõbusaid ja õpetlikke kogemusi.