Minust

Tere tulemast meie blogisse! Oleme Nilsonid! Mina olen Annika Nilson ning kirjutan meie viieliikmelise pere toimetamistest (mina, Mi., Lo., La. ja Fo.).

Kevadel 2018 leidsin end otsimas infot, mida teha lapsega. Just, mida teha lapsega siis kui ta ei maga ega söö, vaid on rohkem ärkvel ning soovib seega ka rohkem tähelepanu. Enne lapse sündi püüdsime me praktilised olla ning mitte ebavajalikku pudi-padi kokku varuda, ja ühel hetkel leidsingi end ummikus, et kuidas mänguasjadega käituma peaks. Täiesti juhuslikult leidsin Montessori pedagoogika.

Enne lapsevanemaks saamist oli mul arusaam, et heaks lapsevanemaks ei saa niisama, vaid see on täpselt samasugune oskus nagu iga teinegi, mis vajab aega, praktiseerimist ja pidevat teadmiste juurde hankimist. Mu õde naerab siiani selle üle, et kas ma kasvatan oma last raamatute järgi, ilmselt natukene nii ongi.

Tänasel päeval jõudumööda täiendan end Montessori ja teistes haridusega seotud valdkondades ning teekonna kaardistamiseks on hea blogi pidades järge pidada, lisaks ehk on meie pere seiklused inspiratsiooniks teistelegi, sest Montessori on täiega äge!

Ja no kuna tegu on meie pereblogiga, siis olen otsustanud ka kirjutada muust kui vaid Montessorist, aga eks see ole natukene ka kõigega, mis me teeme seotud, sest see on justkui elustiil 🙂

Põnevat lugemist ja kaasamõtlemist!

Minuga saab kontakti kirjutades annika(ätt)nilson.ee